Micro+

Micro+

INOVAČNÍ ŘEŠENÍ A TECHNOLOGICKÉ PŘEDNOSTI

Společnost MICROWELL vyvíjí a vyrábí široký sortiment produktů ve dvou klíčových oblastech – odvlhčování a vytápěcí systémy. Prostřednictvím neustálého zlepšování a zaměření se na naše zákazníky dosahují naše produkty výsledky, které nás posunují na pozici lídra. Tato filozofie je zakořeněná v každém kroku vývojového procesu od výzkumu přes montáž, až po konečnou instalaci produktů. Produkty MICROWELL jsou znamením inovace, sofistikovaného inženýrství, vynikající kvality a řemeslného zpracování. Jsme uznávaní ukazatelé trendů na trhu bazénových odvlhčovačů a tepelných čerpadel. Produkty MICROWELL jsou postaveny na našem základním závazku. Zavázali jsme se k efektivnosti a kvalitě.

NA EFEKTIVNOSTI ZÁLEŽÍ

Neustále se zaměřujeme na energetickou účinnost v každé části našich výrobků. Naším cílem je být nejefektivnější na trhu, být ti, kteří dokáží ušetřit peníze za energie našim zákazníkům. Naše výrobky jsou vybavené funkcemi jedinečnými pro výrobky MICROWELL.

microCONTROL + představuje technologii nejpřesnější a nejekonomičtější kontroly vlhkosti. Používá se u odvlhčovačů typu Duct. microCONTROL + zkrátí čas řešení problémů a celkově přispívá ke zdravějšímu životnímu prostředí efektivněji a účinněji než kterýkoliv jiný odvlhčovač.

Zařízení označené programem microCOMPRESSOR+ mají speciální kompresory integrované s maximálně vyladěným pracovním bodem pro odvlhčovače a pro tepelná čerpadla dosahující nejvyšší výkon při nejnižší spotřebě energie.

microECONOMY+ je technologie řízení cirkulačního čerpadla. Tepelné čerpadlo Microwell s microECONOMY+ zabezpečí ohřev vašeho bazénu rychleji a levněji než jakékoliv jiné bazénové tepelné čerpadlo.

Odvlhčovače označené systémem microENERGY+ jsou vybaveny výhradně DC ventilátory s nejvyšší úsporou energie. Tyto ventilátory přinášejí potřebný výkon, tichý provoz a hlavně šetří náklady na energii každý den.

microSAFETY+ je systém kontroly, který je standardním vybavením modelů bazénových odvlhčovačů DRY SIREN. Systém monitoruje každou DRY SIREN na konstantním základě. V případě známky technického problému nebo možné poruchy vytvoří tento systém komplexní zprávu s technickými údaji a automaticky ji odešle společnosti MICROWELL. Společnost Microwell má potom možnost poradit distibutorovi, prodejci nebo technikovi, jaká potřebná opatření na odstranění problému je třeba udělat a zabránit tak dalšímu poškození. microSAFETY+ účinně chrání váš majetek 24 hodin denně, a to 7 dní v týdnu. Tento přenos údajů je bezpečně šifrován.

Zařízení označené tímto logem se vyznačuje výjimečně tichým provozem, eliminuje jakýkoliv nadměrný hluk nebo vibrace.

Jednotka běží na úrovni do 42dB (A), zatímco běžná konverzace dvou lidí vytváří hlučnost až do 60dB (A).

Microwell stroje jsou navrženy jako zařízení typu plug-n-play. Obvykle může být instalace komfortně provedena jedním technikem nebo vlastníkem bazénu.

Microwell zabudoval do svých produktů unikátní ochranu před poškozením osobního majetku nebo tepelného čerpadla Microwell z důvodu nízkých teplot.


Silent bloky, standardně dodávané se všemi tepelnými čerpadly Microwell, eliminují jakékoliv vibrace zařízení.