Ocenění

Ocenění

PRODUKT ROKU 2017 - Microwell

PRODUKT ROKU 2017

Minulý mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm Slovakia 2017 pro nás byl obrovským úspěchem! Náš nový stropní bazénový odvlhčovač DRY SIREN byl představen profesionálům i široké veřejnosti a získal prestižní ocenění PRODUKT ROKU 2017.

DRY Siren Mono
LUXUSNÍ DIZAJN ROKU 2017 - Microwell

LUXUSNÍ DIZAJN ROKU 2017

Stropní bazénový odvlhčovač DRY SIREN byl poprvé prezentován široké veřejnosti na veletrhu Coneco-Racioenergy 2017, kde získal speciální cenu za luxusní dizajn 2017. Jako prestižní, krásně propracovaný a inovační dizajn, který odráží vášeň pro vyspělou technologii, je DRY SIREN uznávaný jako velmi inteligentní produkt, vyvinutý s velkou mírou pozornosti na detail a kvalitu.

DRY Siren Mono
NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE ROKU 2017 - Microwell

NÍZKÁ SPOTŘEBA ENERGIE ROKU 2017

DRY Siren Mono
PRODUKT ROKU 2014 - Microwell

PRODUKT ROKU 2014

Na 24. veletrhu energetické efektivnosti Racioenergy CONECO, který se konal v roce 2014 na Slovensku, Slovenská asociace pro chladící a klimatizační techniku ocenila výrobek Microwell DRY 500 DUCT. Náš odvlhčovač vzduchu DRY 500, který byl oceněn i v minulosti, dostal speciální cenu za uznání pro svoji DUCT verzi, což je další příklad naší maximální efektivity práce. Efektivnost byla tématem celého veletrhu – CONECO se konalo pod heslem – Postavme moderní a ekonomickou budoucnost, ve které se vystavovatelé HVAC mohli prezentovat společně s firmami, které se primárně zaměřují na energeticky účinné technologie a tím zdůrazňují význam pochopení globální energetické výzvy prostřednictvím právě efektivnosti.

DRY 500 Duct
PRODUKT ROKU 2014 - Microwell

PRODUKT ROKU 2014

Na 16. mezinárodním odborném veletrhu vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky Aquatherm 2014 získal Microwell ocenění Produkt roku 2014 pro naše nové bazénové tepelné čerpadlo HP 1200 Compact PREMIUM. Ocenění společností Aquatherm je zárukou nejlepší z nejlepších soutěžících v oblasti vzduchotechniky. Vybraná společností Slovenská společnost pro životní prostředí získalo ocenění v 11 kategoriích a bylo oceněno korunním oceněním pro náš produkt. Toto vyznamenání slavilo vynikající výkon a prvotřídní účinnost HP 1200 Compact PREMIUM. Porota uznala kompaktní velikost a výkonný motor s výkonem 13kW, schopný nepřetržitého a spolehlivého provozu s nejvyšší účinností. Už od samého začátku výroby je HP 1200 jedním z nejžádanějších a nejvyhledávanějších produktů.

PRODUKT ROKU 2013 - Microwell

PRODUKT ROKU 2013

Výstava Aquatherm Slovakia 2013 zaměřená na chlazení, vzduchotechniku a klimatizaci tradičně ocenila nejlepší produkty pro nadcházející rok. Mezi zlatýma medailema a oceněními se uděluje i cena Slovenského produktu za rok 2013. Microwell získal první místo s bazénovým odvlhčovačem vzduchu DRY 500 Metal. Během projevu generální ředitel společnosti Microwell Ing. Tibor Kovacs vyjádřil své uznání a odhodlání uspět s produkty Microwell v zahraničí.

DRY 500 Metal
PRODUKT ROKU 2005 - Microwell

PRODUKT ROKU 2005

První veřejná prezentace Microwellu a jeho produktů se uskutečnila na mezinárodním veletrhu Aquatherm Slovakia 2005, pro vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologickou techniku. V pořadí 7. výstava Aquatherm Slovakia, která se konala v Nitře, se ukázala jako velmi úspěšná pro naši společnost. Microwell získal první místo v kategorii Produkt roku 2005 s bazénovými odvlhčovači. Náš nový model DRY 500 Metal si zde získal velký zájem a mnoho pochval, získal prestižní ocenění, které vyzdvihuje naši práci a úsilí vytvářet inovační produkty s vynikajícím výkonem.

DRY 500 Metal