About us

O nás

O nás

Microwell, spol. s r.o., založena v roce 1992, se skládá ze tří obchodních divizí. Po první divizi, zaměřenou na průmyslová měřící řešení, byla založena v roce 1996 druhá divize, se zaměřením na klimatizace. Nejmladší a nejrychleji rozvíjející se divize se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci odvlhčovacích a vytápěcích zařízení. Na základě rozsáhlých poznatků a zkušeností z divize měření a klimatizací byla založena v roce 2003, když dozrála poptávka na trhu pro inovativní, moderní, spolehlivé a efektivní produkty. Společnost Microwell neustále investuje do komplexního výrobního závodu s vlastním výzkumem a vývojem zařízení, laboratorním a testovacím prostorem.

Dnes jsme specialisty na odvlhčování a vyhřívání bazénů s více než 5000 úspěšnými projekty, od bazénů, hydromasážních van Jacuzzi, vířivek, hotelových a rekreačních center, muzeí, galérií, zdravotnických zařízení, nádrží pro ryby a medúzy a zařízení na zotavování koní. Jsme hrdí na to, že exportujeme naše výrobky do více než 30 zemí světa. Protože zákazníci v každé zemi a na jiném trhu hledají různé vlastnosti a hodnoty produktů, vždy pozorně studujeme a posloucháme to, co naši zákazníci potřebují a požadují. Většina našich produktů a doplňků vzniká v úzké spolupráci s našimi zákazníky.

Naše výrobky zaručují funkce a hodnoty pro spotřebitele v různých zemích světa. Nikdy jsme nechtěli předat jen zboží v krabici, vždy se snažíme nabídnout a poskytnout řešení. Věříme, že jsme nejsilnější v různých modelech, jejich různých značkách a možnostech, plné flexibilitě pro jednotlivé aplikace a preference každého jednotlivého zákazníka v rámci mnohých doplňků. Věříme, že není k dispozici bazén nebo sauna nebo vířivka, ani lázně nebo hotely, které by nemohly být vybaveny a obsluhovány společností Microwell.