Microwell

Váš výrobce bazénových odvlhčovačů a tepelných čerpadel

Děkujeme. Vaše správa byla odeslána.

V naší společnosti nám vždy záleží na spokojenosti našich zákazníků

-chceme Vám poskytovat kvalitní služby šité na míru.

Proto je nutné, abyste nám poskytli souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů

Náš sortiment

Bazénová tepelná čerpadla - Microwell

Bazénová tepelná čerpadla

Navržena na principu obnovitelného zdroje energie, tepelná čerpadla MICROWELL jsou určena pro vysoce efektivní úpravu vody v bazénech.

Bazénové odvlhčovače - Microwell

Bazénové odvlhčovače

Koncipovány a navrženy s přidanou hodnotou, odvlhčovače MICROWELL DRY jsou vysoce inovativním řešením pro vnitřní bazény. Díky kondenzačnímu principu poskytují konstantní, spolehlivou a efektivní regeneraci tepla s nejvyšší účinností.

DRY Siren bazénový odvlhčovač - Microwell

DRY Siren bazénový odvlhčovač

MICROWELL DRY SIREN je naše superstar, první stropní bazénový odvlhčovač na světě. Dry Siren je kombinací všech technologií Microwellu. DRY Siren je inteligentním a vizuálně ohromujícím řešením prvotřídního výkonu, který vytváří nový průlom v průmyslu. Úchvatný odvlhčovač s extra funkcemi.

Štěrbinové výustky - Microwell

Štěrbinové výustky

Štěrbinové výustky jsou příslušenstvím pro kanálové bazénové odvlhčovače - DUCT. Bazénové štěrbinové výustky se používají na přívod vzduchu do bazénových hal a umísťují se k oknům.

Odvlhčovač pro muzea a galerie - Microwell

Odvlhčovač pro muzea a galerie

Microwell DRY GALLERY 300 je komplexní řešení pro řízení prostředí muzea. Kontinuálně měří teplotu okolí a vlhkost v místnosti. Protože různé sbírky mají různé požadavky na vlhkost, DRY GALLERY nabízí plně nastavitelné ovládání, které splní různé požadavky na relativní vlhkost.

Průmyslové odvlhčovače - Microwell

Průmyslové odvlhčovače

Průmyslové odvlhčovače MICROWELL jsou vysoce výkonné mobilní zařízení navrženy pro vysokoku extrakci vlhkosti. S kapacitou 40, 90 a 120 litrů za den jsou vhodné pro jakékoliv odvlhčování.

Qmax Tester - Microwell

Qmax Tester

Qmax Tester je jedinečné zařízení na testování a optimalizaci tepelného čerpadla přímo na místě. Je schopný výkonnostně měřit, je primárně určený na optimalizaci instalace konkrétního tepelného čerpadla. Úspora nákladů může dosáhnout až 30% zvýšením tepelného výkonu tepelného čerpadla a COP s nezměněnou spotřebou energie.

Ochrana mikroklímy - Microwell

Ochrana mikroklímy

Microwell microLIGHT+ je jedinečná LED technologie, která umožňuje rychlé a přesné měření úrovně vlhkosti v jakémkoliv vnitřním zařízení. Pracuje na principu čtení relativní vlhkosti, microLIGHT+ využívá multi-LED světelný systém na zobrazení nahromaděných informací.

Příslušenství - Microwell

Příslušenství

MICROWELL nabízí nejširší sortiment příslušenství na trhu

Nejste si jisti výběrem ?
vyzkoušejte naši kalkulačku

Calculator - Microwell

Technická vyspělost Microwellu

30%
Vyšší výkon
Špičková technologie

Na základě uskutečněného výzkumu v roce 2016 a laboratorního testování produktů různých výrobců a jejich modelů v laboratořích s certifikací ISO17025, se výrobky Microwellu umístily na vrcholu a překonaly ostatní výrobce až o 30%. Naše výrobky jsou lepší, výkonnější a kvalitnější.

Smart funkce

Inspirováni tempem pokroku - všechny produkty Microwellu se neustále vyvíjejí, aby dosáhly absolutního potenciálu své použitelnosti, intuitivního provozu, užitečných funkcí a splnění všech nejnáročnějších požadavků a očekávání.

Zaměřeno na dizajn

Dizajn našich produktů je známý ve více než 30 zemích světa. Za roky působení na trhu bazénové techniky byly naše produkty ověnčené několika cenami. Díky širokým možnostem výroby dokážeme namíchat výrobky tak, aby dokonale zapadly do jakéhokoliv prostředí.

Největší výběr produktů

Na základě úzkého vztahu se zákazníky přináší Microwell funkce a benefity, které spotřebitelé očekávájí díky bezkonkurenční nabídce produktů, jejich značce, dizajnu a doplňků. Neexistuje žádný bazén nebo zákazník, kterému by Microwell nedokázal nabídnout vhodný bazénový odvlhčovač nebo vhodné bazénové tepelné čerpadlo.

36%
Nižší spotřeba energie
Nejvyšší úspora peněz

Díky vynikajícímu dizajnu, špičkové technologii a vizemi do budoucnosti, přinášejí produkty Microwellu až o 36 % nižší spotřebu energie než ostatní výrobky. Náš produkt šetří Vaše peníze a pomáhá udržet Váš účet za elektrickou energii pod kontrolou.

"Hledáme nové možnosti, vyvíjíme nové technologie a vytváříme průkopnické produkty."

Ing. Tibor Kovács
CEO

Naše ocenění